Halk Ekmek Buun

Biz Kimiz?

Antalya’nın Aksu ilçesinde bulunan tesisiyle tüketicilerine sıcak–taze; uzun ömürlü ve donuk ürünleri ile tüketicilerinin beklentilerini karşılayan BUUN, Toroslar AŞ. bünyesinde bulunmaktadır.

Üretim esaslarında hijyeni ön planda tutan Toroslar AŞ.; tam otomatik sistemlerde, el değmeden ürettiği ürünlerini, 7/24 kesintisiz çalışarak, güçlü dağıtım ağıyla tüketicilerine tam zamanında ulaştırmaktadır. Geliştirilmiş teknolojiyle ürünlerini üreten Toroslar AŞ., bünyesinde bulunan, alanında uzman gıda mühendisleri, 100 kişilik üretim ekibiyle ve gelişmiş lojistik alt yapısıyla tüm Antalya’ya aynı lezzet ve standartlarda, hijyenik koşullarda üretilen ekmeklerini ulaştırmaktadır.

Yıllardır el değmeden, hijyenik koşullarda üretilen unlu mamulleriyle otel, kafe, restoran, catering, kantin gibi işletmelere profesyonel çözümler sunan BUUN, yüksek kapasitelerde, sıcak, donuk hamur, fermente donuk hamur, yarı pişmiş donuk, tam pişmiş donuk ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Özellikle, donuk ürünlerinin çöz–pişir seçeneği, pratiklik konusunda tüketicilerin vazgeçilmezi olmaktadır.

Toroslar AŞ. Fabrikası'nda, vardiya şeklinde çalışılarak yılın 365 günü, üretime ara verilmeden üretim gerçekleşmektedir. Üretilen ürünler, Akdeniz Bölgesi’ne dağıtılmakta, Tekirova’dan Gazipaşa’ya kadar olan otellere sıcak ve donuk ürün grubunda hizmet etmektedir. Çikolatalı kruvasan üretimini ise toplu olarak yurt dışına ihraç etmektedir.

Site Haritası

©2016 Toroslar Unlu. Her hakkı saklıdır.