Halk Ekmek Buun

Fabrikamız

Akdeniz Bölgesi’nde, temiz, sağlıklı ve hijyenik ürünler sunmak üzere Antalya'nın Aksu Bölgesi'nde kurulmuş olan BUUN Fabrikası, bulunduğu bölgenin ekmek ihtiyacının günlük ekmek köy ve kepek ekmeğinde 200 bin alit ve rondo hattında ise spesiyal ürün gruplarında 400 bin ekmek- üretim kapasitesine sahiptir. İlk etapta 11.000.000‘luk yatırımıyla, 6 ay gibi kısa bir sürede faaliyete geçen tesis, her türlü unlu mamul üretimini gerçekleştirebilecek teknolojisiyle, alanında Türkiye’deki tek kuruluştur. Toroslar AŞ. Fabrikası, Antalya Halk Ekmek ve BUUN markası altında ürünlerini sunmakta, yüksek kapasitelerde, sıcak, donuk hamur, fermente donuk hamur, yarı pişmiş donuk, tam pişmiş donuk ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir

Makina parkında; dünyada unlu mamul üretiminde Kaak, Benier, Werner Pfleiderer, Alit, Rondo, Record, Hartmann gibi yerli ve yabancı makina üreticilerinin hamur kesme, dinlendirme, işleme, mayalandırma, pişirme ve paketleme makinaları bulunduran Toroslar A.Ş., ürünlerini bu tam otomatik sistemlerde üretip paketlemektedir.

Tam donanımlı kalite güvence laboratuvarında hammaddeden son ürüne kadar yapılan rutin kontrollerle ürünün sağlıklı, leziz, gıda güvenliğine ve yasal düzenlemelere uygun olarak üretilmesi sağlanmaktadır.

Site Haritası

©2016 Toroslar Unlu. Her hakkı saklıdır.