Halk Ekmek Buun

Kalite Politikamız

Akdeniz Bölgesi ve yurt dışına ihraç edilen BUUN markalı ürünler ve Antalya Halk Ekmek ürünleri üretimden dağıtıma sağlık ve kaliteye gösterilen özen ile evrensel standartlarda üretim teknolojileri kullanılarak üretilir.

Üretim esaslarında hijyeni ön planda tutan ve dünya standartlarında üretim yapan Tosroslar A.Ş., tam otomatik sistemlerde, el değmeden ürettiği ürünlerini, 7/24 kesintisiz çalışarak güçlü dağıtım ağıyla tüketicilerine tam zamanında ulaştırmaktadır. Geliştirilmiş teknolojiyle ürünlerini üreten Toroslar A.Ş., bünyesinde bulunan, alanında uzman gıda mühendisleri, 100 kişilik üretim ekibi ve gelişmiş lojistik alt yapısıyla tüm Antalya’ya aynı lezzet ve standartlarda, hijyenik koşullarda üretilen ekmeklerini ulaştırmaktadır.

Hammadde kabulünden son ürünün tüketici ile buluşmasına kadar geçen tüm sürecin kayıt altına alınarak izlendiği Toroslar A.Ş. Fabrikası'ndaki tüm uygulamalarda, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemleri ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri klavuzluk etmektedir.

Site Haritası

©2016 Toroslar Unlu. Her hakkı saklıdır.